141

 • ۱۳:۰۹

جایی که بهش تعلق داری رو پیدا کن، عشق خودش پیداش میشه

درسی از این روزها

 • ۰۰:۱۰

یک بار برای همیشه برایمان روشن شود که هر عقیده‌ای قابل احترام نیست! این اصلا ربطی به روشن‌فکری و دموکراسی ندارد! 

من به عقیده‌ی تو تا آنجا احترام میگذارم که محدوده‌اش به زندگی خودت ختم شود، اگر عقیده‌ی تو من را تهدید کند، آینده‌ی من را تحت شعاع قرار دهد یابه هر نحوی آزارم دهد، انتظار احترام و سکوت نداشته باش! 

تو میتوانی از قرمه سبزی متنفر باشی، محجبه باشی، آتئیست باشی، از داریوش خوشت نیاید یا چمیدانم، دوست داشته باشی روی دست‌هایت راه بروی، به من مربوط نیست و خود دانی و خودت! 

اما اگر محجبه باشی و من را ملزم به رعایت حجاب بدانی، آتئیست باشی و خدای من را به سخره بگیری، از دیوار سفارت بالا بروی، قلدر بازی دربیاوری که تحریم‌ها سگ که باشند و خیلی از این دست خزعبلات، باید بگویم نه تنها احترام جایز نیست بلکه تا جایی که میشود باید مبارزه کرد.

دست از این فیگور‌های اشتباهی بردارید، احترام به عقاید حد و مرز دارد و حدش زندگی دیگران است، وگرنه آن اسید پاش جانی هم حتما عقیده‌ای پشت عملش بوده! 

*احترام برای کسانی است که شایسته‌اش هستند، نه آنهایی که تقاضایش را دارند

یه شب مهتاب ماه میاد تو خواب منو می‌بره از توی زندون مثل شب‌پره باخودش بیرون،می‌بره اون‌جا که شب سیاه تا دم سحر شهیدای شهر با فانوس خون جار می‌کشن

 • ۲۲:۵۱

بعد از جیغ‌های شادی و زخم شدن گلو از شعار‌ها یخ‌در بهشت بخورید! درد ندارد و یک باره لالتان میکند!تازه احتمالش هم هست که توی شلوغی کسی بزند زیر دستتان و گوشی‌تان یخ در بهشتی شود  و خاموش! 
حالا من نشسته‌ام اینجا، گوشی داخل برنج‌ها، و نگران آن فیلم‌های یار دبستانی و عکس‌ بادکنک‌های بنفش هستم،اگر گوشی جان سالم بدر برد فردا به سمع و بصرتان میرسانمشان! 

+« عمو یادگار! مرد کینه‌دار!
مستی یا هشیار؟ خوابی یا بیدار؟»

تا ۱۴۰۰

 • ۱۲:۱۰

 این اواخر یک خانمی زل زد توی چشمانم و گفت "جمعه تو دهنی بدی میخورید"!

و حالا شنبه رسید و ما خوشحالیم،ما به خیابان‌ها میرویم و شادی میکنیم، قرار نیست به قول شما کسی را به خاک بکشیم.ما مثل شما نیستیم که هر جمعه دور هم جمع شویم و مشت گره کرده در هوا تاب دهیم و برای نصف دنیا مرگ بخواهیم، ما حتی منتظر نیستیم چهارسال یک بار فرصتی پیش بیاید تا با خیال تو دهانی زدن به هموطنمان روز و شب بگذرایم.رای ما حتی برای مشت زدن بر دهان استکبار نبود! راستش را بخواهید دیگر اسم مشت حالمان را بهم میزند! ما،خوشحالیم و برای خودمان و شما، امنیت، آرامش و زندگی بهتری میخواهیم.

ما امشب شادی میکنیم و از فردا در کنار حمایت از دولت منتخبمان از منتقدانش خواهیم بود و خواستار اجرایی شدن وعده‌ها!
یک فیلم خیلی خوب ،اما بدترین انتخاب در زمان پرتنش انتخابات برای من

 • ۲۲:۳۷

۱)مرسی که قلب من که روی سطوح هموار هم فوبیای سقوط دارم رو تو حلقم اوردید!

۲) جوزف عزیزم ، این لهجه از کجا اومده بود؟ معرکه‌ای !♥

۳)the walk

IMDb: 7.3-10

2015

۴) آشنا شدن باphilippe petit (کلیک)و قصه‌اش باعث شد  درمورد ۱۱ سمپتامبر دوبرابر قبل احساس اندوه  کنم.

۵)دیالوگ:

بیشتر بندبازها زمانی میمیرن که دارن میرسن.اگه سه قدم برای رسیدن داشته باشی،اون قدم‌ها رو مغرورانه برداری و فکر کنی که شکست ناپذیری، خواهی مرد.

و جهان موقتا زیبا شد

 • ۱۶:۴۲

ما از خوابیدن زمان شمارش آراء خاطره‌ی بد داریم.به قول آن شیخ که گفته بود"یک ساعت خوابیدم نتایج تغییر کرد".برای همین آینده نگری کرده و حالا که فعلا شهر در امن و امان است،صف‌های رای طویل و مردم در صحنه، کولر را روشن کرده و خوابیدم.

از نگرانی و آشوب این روزها میشد حدسش را زد که خواب تقلب ببینم، خواب تتلو، خواب اشک، یا حتی خواب یک مشت زامبی که به شهر حمله کرده‌اند!

اما در عوض خواب دیدم یک چمدان پر از یاس برایم گذاشته، و بعد هم دستم را گرفت و برد به یک کتاب فروشی! یک کتاب فروشی عجیب که هیچ راهی به بیرون نداشت جز کلی پله‌  و راه‌های سخت  از ساختمان‌های کناری و صاحبش بین کتاب‌ها گیر کرده و خوشحال بود.

 • ۷۰

یه شال سبز و ساده که غروبا... پر از خاکستر آتفشونه(اگر رمز ندارید بپرسید،هرچند جز روایتی از کابوس چیزی نیست)

 • ۲۱:۱۲
برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید
 • ۷۹

interlude

 • ۱۵:۰۳

اینستا را برای دو روز پاک کرد،از کانال‌ها لفت داد و تنها حرکت سیاسی چند روز آینده اش این است که برود انگشتش را بزند پای کاغذ و برگدد! وی توان حرص خوردن ندارد و میخواهد زنده بماند.

و تمام برنامه‌اش برای این دو روز اوج گیری مردم،این است که کتاب بخواند، فیلم ببینند و دور قرار گرفتن در موقعیت پر فشار روحی روانی را خط بکشد.وی بعد از اینکه احساس کردن از ناراحتی ضربان قلب گرفت بیخیالی پیشه کرد.

 • ۲۴

لاو یو بابا!

 • ۱۱:۴۶

مهمترین و در عین حال شجاعانه‌ترین کاری که به عنوان یک هنرمند میتوانید انجام دهید این است که الهام بخش اشخاص دیگر شوید تا خلاق باشند

"Joseph Gordon"


پ ن: کسی که یه شکل بازی‌ رو ازش توی دو تا فیلم ندیدم! همیشه متفاوت، همیشه خوب


حس و حال شبانه

 • ۲۳:۴۴

در این غربت خانگی
بگو هرچی باید بگی
غزل بگو به سادگی
بگو، زنده باد زندگی

Designed By Erfan Powered by Bayan