خیلی پست اونورتر اومدم با یه دیالوگ از فیلمی گفتم، بعضی تجربه‌ها هست که DNA  آدم رو هم تغییر میدن! خواستم دوباره روش تاکید کنم! 
میدونی، من خیلی نرمال‌تر از این حرفا بودم.من یه زمانی جسارت اینو داشتم برم به آدمی بگم چرا که نه، به خاطر من دلت رو به دریا بزن! 
ولی خب، آدم اشتباهی رو پیدا کرده بودم.همین شده که الان خیلی دورتر میشینم، به صدای موجا گوش میدم.
همه چیز خیلی عجیب و پیچیده شده.همین منِ از آب ترسیده،احساساتی رو تجربه میکنم که فکر میکردم برای همیشه از بین رفتن.سنسورهای قلبم فعالن اما یه عقل بدبین و شکاک و سخت گیر یادگاری روزای سخته. 
حالا به جای قلب پذیرای همیشه، این سرپرست سختگیر مسئولیت محافظت از منو به عهده گرفته.با بدترین احتمالای ممکن پیش میره، با بی اعتمادی و شکاکی، با گاردهای بسته... و جمله‌ی طلاییش اینه که نهایتا غافلگیر نمیشی،اگه بهتر شد که فبها، اگر نه هرچی شد تو بدترش رو پیش بینی میکردی پس بازم جای امیدواری میمونه! 
تا اینجاش همه چیز خوبه، وقتی حس میکنی افسار همه چیز دست خودته.گاهی پیش میاد به آینه پناه میبرم، و به راسخ‌ترین قیافه ای که از خودم سراغ دارم نگاه میکنم و یه سری جملات همیشگی رو مثل یه ورد تکرار میکنم و با یاداوری اینکه همه چیز موقته قدرت میگیرم.
اما شب که چشمات گرم شدن و آماده ی خواب شدی، صبح که واسه شروع دوباره چشم باز میکنی، وسط کلاس وقتی حواست پرت منظره‌ی غروب خورشید از بالای ساختمونای شهر میشه، وقتی دستت رو گرفته، وقتی پیامی میخونی که ناخوداگاهت منتظرش بود، وقتی ... وقتی ... وقتی ... 
در بی دفاع ترین قالب خودت، میگی کاش همه چیز یه جور دیگه ای بود،حتی خودت! 
همه چیز جور عجیبیه، مثل وقتی که برای نیم ساعت دیدن، پشت چراغ قرمزی که چند ثانیه وقت اضافه‌تر میده ذوق میکنه ،موقعی که برای برگشت از کلاس زبانی اومده دنبالم که میدونه برای چی دارم میرم!


Let’s be alone together
Let’s see if we’re that strong
Yeah let’s do something crazy
something absolutely wrong
while we’re waiting
for the miracle, for the miracle to come

...Nothing left to do

When you’ve fallen on the highway
and you’re lying in the rain
and they ask you how you’re doing
of course you’ll say you can’t complain 
If you’re squeezed for information
that’s when you’ve got to play it dumb
You just say you’re out there waiting
for the miracle, for the miracle to come

* کوهن♥